İade Süreci

Değerli bayimiz iade edeceğiniz ürünleri www.altinnoktabayi.com  adresinde sepete atarak, ya da excel ile toplu liste oluşturup Hesabım - Toplu iade ekranını kullanarak yapabilirsiniz.

 

Oluşturduğunuz listeden sipariş oluşturur gibi devam ederek ödeme ekranında sipariş iadesini seçmeniz yeterlidir.

İade girişinizi yaptıktan sonra PROFORMA FATURA oluşturulacaktır. İADE TALEBİ ONAYLANDI yazısı ekranınıza düştükten sonra, proformadaki gibi iade faturanızı kesip gönderebilirsiniz. 

 

İade Adresi ve Fatura Bilgileri: 
Altın Nokta Yayınevi
3/16-18 SOKAK NO:2/N ADATEPE MAH. BUCA-İZMİR
+90 232 502 52 94 / +90 507 470 24 98

 

İADE DE DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR

Değerli bayimiz, iadelerinizi www.altinnoktabayi.com adresinden İADE TALEBİ oluşturarak size belirtilen tarihte elimizde olacak şekilde gönderiniz.

BU TARİHTEN SONRA GELEN, SİTE ÜZERİNDEN İADE TALEBİ OLUŞTURULMAYAN, İADESİ ONAYLANMAYAN İADELER KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

 

  • Size gönderilen listede yer alan ürünleri iade edebilirsiniz. Bunun dışında kalan ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır. Bu kitaplarımızın satışı devam etmektedir, iadenin amacı gereksiz stok yükünü azaltmak, verimli stok kontrolü yapmak içindir. Bu kitapların bu baskıları bir daha iade alınmayacaktır ona göre satabileceğiniz kadar stok bulundurmanızı rica ederiz.
  • İade Talebi oluşturduktan sonra, Bayi sitesinden siparişler bölümüne girerek, onaylanmış iadenizin Proforma faturasına göre faturanızı kesip iadelerinizi gönderebilirsiniz.
  • Firmamızdan tarafınıza çıkış miktarı ile yaptığınız iadeler kontrol edilecektir. Firmamızdan almadığınız ürünler iade alınmayacaktır. 
  • İade yapacağınız ürünlerde örnek kaşesi, tanıtım etiketi, firma etiketi vb. herhangi bir etiket olmamasına lütfen dikkat ediniz. Bu şekilde olan, yırtılmış, sararmış, kirlenmiş ürünler iade alınmayacaktır. 
  • Yapılacak iadelerin kargo ücreti, iadeleri yapacak firmaya aittir. Kargo ücreti ödenmemiş iadeler kabul edilmeyecektir.

 

Verimli stok kontrolü için, bir önceki dönemde iade edilmeyen ürünler müfredat değişsin ya da değişmesin kesinlikle alınmayacaktır. Burada ki amacımız bayi stok yükünü azaltarak hem bayiye hem yayınevine satılmayan stokların verdiği zararı ortadan kaldırmaktır. Zamanında iade edilen ürün bayiye hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

 

 

 

İADE ADRESİ: 3/16-18 SOKAK NO:2N ADATEPE MAH. BUCA-İZMİR

 

DEĞERLİ BAYİMİZ

İADELERİ GÖNDERMEDEN ÖNCE

Bayi sisteminde, siparişler bölümüne girerek

İADE TALEBİ ONAYLADI

yazısını gördükten sonra proforma faturaya göre faturanızı kesip iadelerinizi göndebilirsiniz.